WIZYTA STUDYJNA NA SŁOWACJI

Strona główna » Aktualności » WIZYTA STUDYJNA NA SŁOWACJI

wielkość tekstu:A | A | A

W dniach 7-9 kwietnia na zaproszenie turystycznego klastra Orava, przedstawiciele Jurajskiej Organizacji Turystycznej wizytowali słowacką część Orawy. Celem wizyty była wymiana doświadczeń pomiędzy członkami obu organizacji oraz prezentacja infrastruktury i bazy turystycznej regionu. Owocem tej wizyty jest integracja ludzi, którzy na co dzień zajmują się obsługą ruchu turystycznego, ludzi którzy wciąż poszukują nowych rozwiązań i pomysłów na zwiększenie swoich obrotów czy uatrakcyjnienie swojej oferty. Powiedzenie co dwie głowy to nie jedna, znalazło i w tym przypadku swoje potwierdzenie. Po trzech dniach spędzonych na Słowacji, przywozimy kilka ciekawych pomysłów, które zapewne przełożą się na promocję naszego regionu.

Jednym z projektów, które chcemy zrealizować jeszcze w tym roku to wzajemna promocja naszych pakietów pobytowych. Wykorzystując imprezy na Jurze oraz sezon zimowy na Orawie planujemy wzajemne stoiska promocyjne, na których zaprezentujemy oferty poszczególnych obiektów. W ten sposób będziemy mieli możliwość dotarcia bezpośrednio do potencjalnego turysty. Niektóre hotele już rozpoczęły przygotowania specjalnych ofert na tę okoliczność. Kolejny obszar współpracy to staże i wymiany uczniów szkół hotelarskich oraz projekty unijne w zakresie międzynarodowych praktyk zawodowych. Bezpośrednie rozmowy uczestników wyjazdu to także konkretne oferty współpracy pomiędzy obiektami, hotelami, organizacjami. W październiku zaplanowaliśmy rewizytę. Tym razem to członkowie Klastar Orava poznają uroki Jury Krakowsko-Częstochowskiej, jej bazę noclegową oraz atrakcje turystyczne. Mamy nadzieję, że ta współpraca zachęci kolejne organizacje i podmioty do współpracy z Jurajską Organizacją Turystyczną.

Zobacz relację z wyjazdu na naszym profilu

czytano: 1361 razy

autor: jurajska.org.pl

data dodania: 2014-04-15 22:22:58

Jurajska Organizacja Turystyczna
ul. Piastowska 1, 42-400 Zawiercie

tel.: 32 672 21 65
e-mail: biuro@jurajska.org.pl

  • dsc_0488134
  • dsc_0487134
  • dsc_0484134
  • dsc_0475134
  • dsc_0471134
Tagi:
Jurajska Organizacja Turystyczna podejmuje szeroko zakrojone działania na rzecz produktowego rozwoju Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Naszym głównym celem jest zwiększanie liczby turystów odwiedzających nasz region oraz rozwój działalności turystycznej, w szczególności tej prowadzonej przez członków naszego stowarzyszenia.
Facebook
Wersja mobilna
Zapytanie
Poleć stronę